Beyoğlu Kredi Danışmanlık Finansal Çözüm Ortağınız.

Beyoğlu Kredi yaptığı finansal danışmanlık hizmetinde müşterilerinin banka sicilini düzeltip istenilen seviyeye getirmek adına gerekli çalışmalar yürütmektedir."Beyoglu Kredı" Bu çalışmada pusula görevi gören bu hizmet sizin banka istihbaratınızı analiz edip gerekli aksiyonları alarak en doğru finansal yönlendirmeler sunmaktadır.

Hızlı İşlem Hızlı Çözüm!

Kredi başvurusu olumsuz olduğunda ne yapmalıyız ? gibi soruların hepsi kişilerin krediye ihtiyacı olduğunda daha da artıyor . Şu unutulmamalıdır ki, bankalar kredi değerlendirmesi yaparken her müşterisi için kriterleri ayrı değerlendirir ve her koşula dikkat eder. Bankaların olumsuz cevap veriyor olması diğer bankaların da size kredi vermeyeceği anlamına gelmez. Ancak aldığınız her olumsuz cevabın tüm bankalarda görüldüğünü ve diğer başvurularınızı da olumsuz etkileyeceğini unutmamalısınız .Size en uygun bankayı bulup şartları oluşturalım ve siz sadece bankaya gidip ihtiyacınız olan krediye kullanın ve ihtiyaçlarını bekletmeyin.

Bankalarla aktif olarak çalışan veya banka kredili ürün alamayan kişilerin müşteri profilleri detaylıca analiz edilip KKB detayı,limit kontrolleri, toplam banka borçlanması, başvuru sayısı vs. gibi önemli bilgiler uzman ekipler tarafından analiz edilir.Bu sorgulama neticesinde kişi ve kuruluşların ne kadar kredi kullanabileceği , hangi bankadan daha kolay ve uygun şartlarda kredi alabileceği veya şartlar kredi almaya müsait değilse kişi veya kuruluşların bu süre içerisinde nasıl bir yol izleyeceğini belirtip herhangi kuruluşlara ihtiyaç duymadan kredibilitesini yükselterek kredi kullandırmayı hedefler.

İhtiyaç Kredisi
100%
Taşıt Kredisi
85%
Konut Kredisi
75%
Diğer Krediler
85%
Etiket

emekli kredi danışmanlığı, ihtiyaç kredisi danışmanlığı, konut kredisi danışmanlığı, taşıt kredisi danışmanlığı, senetle kredi , bireysel kredi danışmanlığı

Success! You've been added to our email list.
LATEST TWEETS
İletişim
FOLLOW US